SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Для Белзької громади буде закуплено новий сміттєвоз

4 червня відбулася позачергова сесія Червоноградської районної ради. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Дяченко, перший заступник голови РДА Ірина Наливайко, керівник апарату Мирослав Зінов’єв та начальник фінансового управління РДА Галина Леонова, заступник начальника гуманітарного управління РДА Руслана Антонюк.

На порядок денний було винесено 7 питань. Зокрема, депутати затвердили дві районні програми (Програма покращення санітарного-екологічного стану території Червоноградського району на 2021 рік та Програма підтримки бюджетних установ у сфері охорони здоров’я Червоноградського району на 2021 рік) та внесли зміни до показників районного бюджету Червоноградського району на 2021 рік.

Також було затверджено програми, що були розроблені структурними підрозділами Червоноградської райдержадміністрації з метою забезпечення співфінансування проектів регіонального розвитку.

Одна з програм – це придбання сміттєвоза для збору та вивезення твердих побутових відходів на території Белзької міської ради в сумі 875,0 тис.грн.

“Є в житті кожної людини момент, коли тебе переповнюють почуття вдячності та ейфорії. Особливо приємно, коли такий момент виникає після довгого періоду труднощів та клопотів. Сьогодні такий день. Ми усі тішилися перемогою Белзької міської ради у конкурсі проєктів регіонального розвитку (подяка усім працівникам міської ради за добре написаний проєкт- ми змогли!!!!, начальнику КП ЖКГ Мирославі Прихід – за ідею, депутату Фенчину О.Р. – за сприяння). Але забезпечити співфінансування проєкту так, як ми планувати спочатку, зараз не було можливості (через ненадходження запланованих коштів до бюджету ОТГ). І нам прийшли на допомогу – Червоноградська РДА підготувала проєкт рішення (подяка голові Дяченку А.П. та начальнику фінуправління Леоновій Г.С.), а депутати Червоноградської районної ради підтримали його (особлива подяка депутатам районної ради від Белзщини – Марії Гременті, Володимиру Золочівському та Надії Лащівській) Дякую усім Вам, шановні депутати, за підтримку і розуміння у важкий для нашої громади час, щоб нікого не забути і не пропустити, залишаємо тут результат поіменного голосування.Отож, Червоноградська районна рада виділила для співфінансування 875 тис.грн., для реалізації цього проєкту! Для Белзької ТГ буде закуплено новий сміттєвоз! Громада щиро Вам вдячна!!!” – йдеться в повідомленні на сторінці Белзької міської ради ТГ.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.