SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Де у Червоноградському районі триває ремонт доріг?

На території району триває ремонт доріг загального користування державного та місцевого значення. Про це повідомили у Червоноградській РДА.

На території Лопатинської ТГ проводиться поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни. Також, проводяться роботи по порядкуванню узбіч на автодорозі Т-14-10 Броди-Червоноград. Роботи виконує ТзОВ «Шляховик-Т» за рахунок коштів на експлуатаційне утримання доріг.

На території Радехівської ТГ проведено поточний дрібний ремонт окремих відрізків доріг загального користування місцевого значення С141306 Радехів-Нивиці та С141308 Радехів-Станин-Павлів (об’їзна м.Радехів, що з’єднує автодороги Н-17 Львів-Луцьк та Т-14-10 Броди-Червоноград). Роботи виконувала філія «Радехівський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор» за рахунок коштів на експлуатаційне утримання доріг.

На території Червоноградської та Сокальської ТГ:
– розпочато поточний дрібний ремонт дороги загального користування місцевого значення О141604 Червоноград-Перетоки, на відрізку від с.Бендюга до м.Сокаль. Роботи виконує філія «Жовківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор» за рахунок коштів на експлуатаційне утримання доріг;
– розпочато капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення С141604 Комарів-Переспа, на відрізку від с.Зубків до с.Переспа. Роботи виконує ПП «РОМА» за рахунок коштів з державного дорожнього фонду та місцевого бюджету.

На території Великомостівської ТГ:
– продовжується поточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення О141601 Рава-Руська – Гайок, на відрізку даної дороги по с.Реклинець. Роботи виконує ПП «РОМА» за рахунок коштів з державного дорожнього фонду;
– проводяться підготовчі роботи по влаштуванню з’їздів та другого шару асфальтобетону на дорозі загального користування державного значення Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на відрізку даної дороги в м.Великі Мости. Роботи виконує ТОВ «Автомагістраль-Південь» за рахунок коштів з державного дорожнього фонду.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.