SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Ціни на проїзд у Червонограді зростуть, а фінансування шкіл оптимізують

Актуальні теми підняті на оперативній нараді у Червоноградській міській раді 24 травня: паливо, школи, ринок, косіння трави.

Отже, зростання вартості пального, як і слід було очікувати, зумовило підвищення цін за проїзд у пасажирському транспорті, яке уже спостерігається у багатьох містах. Червоноградські перевізники, які працюють на міських маршрутах тиждень тому звернулися до міського голови Червонограда Андрія Залівського з листом, у якому просили переглянути нині діючі тарифи, аргументуючи це відповідними розрахунками.

За словами заступника міського голови Миколи Мисака, дане питання буде розглядатися на засіданні виконавчого комітету.

“Наші перевізники,- зазначив він,- перебувають нині у скрутному становищі, працюють, за їх словами, на межі зупинки. Питання дуже важливе, ми його аналізуємо і найближчим часом таке рішення, хоча воно й не популярне, доведеться таки прийняти”.

Про благоустрій міста.
Згідно з дотриманням встановленого графіка триває процес косіння трав у Червонограді. Загалом у літній період, як зазначив директор КП ЧЖКС Юрій Кукоба, заплановано провести дворазове косіння всіх територій. Окрім основних, підприємство виконує роботи з ремонту тротуарних доріжок до будинків, входів у під’їзди, здійснюється заміна електроосвітлення на енергозберігаючі світильники, проводиться заміна поштових скриньок тощо. Й надалі найбільша кількість звернень громадян стосується проблем пов’язаних з ремонтом каналізаційних систем і електромереж.

Школам фінансування “уріжуть”.
Держава планує забрати частину коштів з міста на утримання шкіл. Міська влада, проводить інвентаризацію витрат на одного учня в розрізі різних шкіл для для визначення оптимального фінансування шкіл.

Міський ринок працює, але є борги.
У звичному режимі працює Червоноградський міський ринок. Кількість працівників не зменшилася, зарплата виплачується вчасно, усі послуги надаються повною мірою, сплачуються податки. Натомість існує дебіторська заборгованість підприємців за оренду. Як пояснив директор ринку Сергій Воєвода, багато хто по своєму трактує закон, вважаючи, що під час запровадження військового стану орендна плата не повинна нараховуватися. Відтак проблемою є сплата ПДВ, борг по цьому виду податку становить близько 200 тис.грн. Але, за словами очільника підприємства, є сподівання, що найближчим часом цей борг вдасться погасити.

Джерело – Червоноградська міська рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.