SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Це не чергова хвиля COVID-19. Це ЦУНАМІ!” – майже 240 випадків ковіду зафіксували за вихідні у Червоноградському районі

За попередню добу, 23 січня, у Львівській області провели 2467 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 2036 осіб. 

У Червоноградському районі за суботу і неділю підтвердили ковід у 237 осіб. Про це повідомили на сайті Львівської ОДА.

Сімейний лікар Центру Первинної Медико-Санітарної Допомоги м.Червоноград, Мар’яна Климців, закликає дотримуватися елементарних правил безпеки при контакті з людьми та вкотре нагадує симптоми коронавірусу на своїй сторінці у facebook:

“Це не чергова хвиля COVID-19. Це ЦУНАМІ

Такої кількості хворих, яка на нас навалилась, не очікував ніхто. Тому давайте нагадаємо ознаки захворювання. Вони дещо відрізняються від попередніх ковідів.
Отже:
✔️Біль в горлі
✔️Захриплість/зміна голосу
✔️Закладений ніс і чхання
✔️Швидка втома
✔️Підвищена температура (може бути без температури)
✔️Виражена загальна слабкість
✔️Пітливість
✔️Коливання артеріального тиску, пришвидшення серцебиття
✔️Кашель (може бути і без кашлю)
✔️Втрата смаку і нюху цього разу не характерна
✔️Розлади шлунково-кишкового тракту (рідко)”

Тож, наголошує лікарка, якщо виявили у себе одну або кілька ознак – панікувати не варто. Відразу сконтактуйтесь зі своїм сімейним лікарем для отримання подальших інструкцій.

“Якщо у вас погане самопочуття випийте парацетамол або ібупрофен для полегшення стану. Пам’ятайте про рясне пиття, доступ до свіжого повітря і режим самоізоляції. Хоча цей варіант ковіду характеризується легшим і нетривалим перебігом, але для людей з груп ризику може стати фатальним! Вакцинація – це суттєвий захист від важкого перебігу! Бустерна (підсилююча) доза вже доступна для всіх, хто робив щеплення більше 6 місяців назад” – додає Мар’яна Климців, сімейний лікар ЦПМСД м.Червоноград.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.