SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
3-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн: уроки інклюзивніші, є розділ з інформацією про школу та теми на тиждень

Сьогодні, 21 квітня, стартував 3-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн. Як повідомляє Міністерство освіти та науки України, уроки Всеукраїнської школи онлайн на YouTube МОН поступово ставатимуть інклюзивнішими. Так, вже цього тижня до уроків, що вже вийшли раніше, поступово додаватимуть субтитри. 

Першочергова мета – створити субтитри до вже оприлюднених уроків. Надалі з невеликою затримкою субтитри додаватимуть до нещодавно опублікованих уроків. Цей крок дозволить більшій кількості дітей отримати доступ до навчання завдяки Всеукраїнській школі онлайн.

Такий підхід відповідає основній меті проекту – створити для кожного українського учня, незалежно від обставин, доступ до знань. На сайті МОН з цього тижня також відкрито окремий розділ, де зібрана вся інформація про Всеукраїнську школу онлайн. Відкрити сторінку можна за посиланням.

Окрім базової інформації, під розділом будуть підтягуватися всі новини про школу онлайн, оприлюднені на сайті МОН. Це допоможе користувачам чітко отримати потрібну інформацію, не витрачаючи час на пошук. Для того, щоб у вас школярів було цілісне уявлення про те, що саме розповідатимуть вчителі впродовж тижня, МОН пропонує розклад з темами до кожного уроку.

Завантажити розклад з темами можна тут: 

5 клас
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас.

Нагадаємо, що 6 квітня для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюють українські телеканали та YouTube Міністерства освіти і науки.

Транслюються уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології. Уроки транслюють щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починаються о 10:00 та закінчуються залежно від розкладу.

Так, графік уроків такий:
1 урок – 10:00
2 урок – 10:30
3 урок (руханка) – 11:00
4 урок – 11:15
5 урок – 11:45
6 урок (руханка) – 12:15
7 урок – 12:30. 

Якщо запізнилися на урок – не біда, всі уроки зберігаються в записі на YouTube-каналі МОН.

Крім того, під час трансляції учні завжди можуть почати її переглядати зі зручного для вас місця. Також Міністерство освіти і науки зібрало підсумки 2-х тижнів роботи школи – тут про роботу над помилками, підтримку проекту суспільством та незмінність трендів.

Джерело – Урядовий портал

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.