SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Чи відмовляться школи від оцінок з деяких предметів на час карантину?

Під час проведення дистанційного навчання школи можуть відмовитись від традиційної 12-бальної шкали оцінювання та оцінювати знання учнів за власними критеріями. Учням можуть ставити «зараховано»/«незараховано», якщо хоча б половина уроків проводилась віддалено.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Така можливість визначена у законі про повну загальну середню освіту.

Зокрема, в документі зазначено, що освітні заклади можуть оцінювати учнів за власною шкалою. Але згодом ця шкала має бути переведена у бали. Таке оцінювання вчителі можуть використовувати для предметів “Фізична культура”, “Трудове навчання”, “Образотворче мистецтво”, “Музичне мистецтво”, “Основи здоров’я” та інших окремих предметів варіативної складової.

Додамо, лише 5% батьків підтримують дистанційну освіту в школах.

72% батьків вважають, що діти повинні навчатися за традиційною системою та відвідувати навчальні заклади.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Так, 19% погоджуються на змішану форму навчання, і лише 5% на дистанційну.

Половина батьків вважають оптимальними нові епідеміологічні правила; чверть опитаних вважає нововведення надто жорсткими. 11% батьків вважає такі правила надто м’якими.

Щодо питання обов’язкового носіння учнями масок на шкільних перервах, думки розділилися: 45% підтримують таку ініціативу, а 49% проти.

Якщо говорити про ефективність навчання, то 74% опитаних вважають, що ситуація з весняним карантином негативно вплинула на успішність навчання дітей у школах, а 66% мають подібні очікування на цей навчальний рік.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.