Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/policziya-shkola-1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Учням випускних класів розповіли про роботу правоохоронців та мотивували їх поповнювати лави Національної поліції України.

28 лютого у Червоноградську спеціалізовану школу №8 завітали гості в погонах – працівники батальйону поліції особливого призначення, вибухотехнічного управління та управління кадрового забезпечення поліції Львівщини.

Спецпризначенці не просто розповіли учням про свою роботу, а й продемонстрували їм спеціальні засоби, які використовують під час служби.. Кожен охочий зміг приміряти поліцейські «обладунки» і на кілька хвилин відчути себе правоохоронцем.

Не менш цікавою стала зустріч старшокласників з вибухотехніками, які показали макети вибухових пристроїв та розповіли, як треба поводитися в разі їх виявлення.

Працівники Управління кадрового забезпечення Головного управління поліції Львівщини та сектору кадрового забезпечення Червоноградського відділу поліції розповіли школярам, які невдовзі мають визначитися зі своєю майбутньою професією, про процедуру відбору поліцейських, а також про соціальне та матеріальне забезпечення працівників поліції, для того, щоб заохотити їх поповнювати лави Національної поліції України.

Джерело – Поліція Львівської області

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.