Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/shkola-mystecztv-60-6.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

В неділю, 1 березня 2020 року у Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палаці Потоцьких) відбулися урочистості з нагоди 60-річчя з дня заснування Червоноградської дитячої школи мистецтв.

Розпочалося свято з вітань від завідуючої Червоноградського музею історії релігії Галини Гриник. Вона привітала колектив і засновників школи із 60-річним ювілеєм, а також відзначила тих викладачів, які ще працюють в царині сакрального мистецтва.

Завідувачка художнім відділом Леся Яценко познайомила присутніх із викладачами відділу та розповіла про досягнення його випускників. Від першої директорки та співзасновниці Червоноградської художньої школи Елли Сенчукової-Бачі присутні дізналися про діяльність художньої школи із перших днів її заснування та характерні риси викладацької роботи її вчителів.

Після виступу першу директорку привітали її вихованці та випускники художньої школи. На завершення урочистостей директорка Червоноградської дитячої школи мистецтв Наталія Зіньків подякувала юним художникам за їх працю, численним гостям заходу за їх підтримку та теплі слова, а музейним працівникам за співпрацю. На захід завітали друзі, випускники закладу та їхні колеги.

Традиційно гостей святкування колектив школи привітав святковим концертом за участю Ансамблю бандуристів (керівник Оксана Андрейчук) та Квартету саксофоністів (керівник Павло Захарченко).

Червоноградська дитяча школа мистецтв була заснована у 1960 році як музична школа. У 2003 році школа була реорганізована в школу мистецтв і до музичної приєднали художню школу (її було відкрито у 1977 р.). Сьогодні на художньому відділі під керівництвом восьми педагогів 240 обдарованих у мистецтві дітей здобувають у школі початкову мистецьку освіту. Результатом багаторічної успішної діяльності відділу стало відкриття під час урочистостей виставки «Художники Школи Мистецтв до ювілею», на якій представлені роботи викладачів та їх талановитих учнів.

Інфо. надано – Маріанна Чорнобрива (науковий співробітник ЛМІР)

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.