SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградська міська лікарня отримала гуманітарну допомогу зі США

42 коробки з розхідними матеріалами (одноразовими масками, костюмами, операційними засобами) отримали червоноградські медики від голови Українсько-Американської Культурної Асоціації штату Орігон Ігоря Левківа.

Розхідні медичні матеріали були пожертвувані американською організацією Medical Teams International. Кошти на транспортні витрати і доставку були зібрані українською громадою міста Портленд, штат Орігон і міста Ванкувер штат Вашингтон.

Додамо, Червоноградська міська лікарня прийматиме ургентних хворих з коронавірусом. 22 червня обласна комісія ТЕБіНС прийняла рішення віднести Червоноградську міську лікарню до списку тих, які прийматимуть хворих з COVID-19. Відтак, червоноградська лікарня мала час для підготовки та розробки маршруту пацієнта з підозрою на коронавірсну інфекцію. Детальніше у відео телеканалу “Бужнет”за посиланням: https://www.facebook.com/buzhnet/videos/619295545460545/

“Ігор Левків – благодійник, Президент Українсько-Американської Культурної Асоціації штату Орігон зорганізував передачу допомоги червоноградським медикам.

Саме під час поїздки до Америки у 2017 році міському голові Червонограда Андрію Залівському вдалось налагодити співпрацю з Асоціацією та паном Ігорем,”- йдеться у повідомленні Червоноградської міської ради.

Нагадаємо, в Червонограді, станом на ранок, 3 липня, за останню добу підтверджено коронавірус у 3 осіб.

З початку карантину в місті зафіксовано 625 підозр, підтверджено 89 випадків захворювання коронавірусом, 6 осіб померло.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.