SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноград відвідали благодійники з Нідерландів

Червоноград продовжує отримувати допомогу від світових благодійних організацій для потреб внутрішньо переміщених осіб. Відтак, на початку травня місто відвідала Тіна Касель з Нідерландів із своїми колегами Томом і Рене, які представляють фундацію, що займається збором коштів та речей для людей, котрі опинилися в скрутних життєвих обставинах, постраждали в результаті тих чи інших катаклізмів, лих і воєн. Їхнім партнером є чеська благодійна організація ”Людина в біді”, через яку вони готові фінансувати допомогу внутрішньо переміщеним особам, що перебувають на території нашого міста.

Як повідомили у міській раді, під час зустрічі в мерії міський голова Червонограда  Андрій  Залівський  надав гостям вичерпну інформацію про кількість переселенців та у яких закладах вони оселились. Тіна Касель та її  друзі мали можливість особисто поспілкуватися з людьми і дізнатися про їх потреби. Таким чином, уся  зібрана  інформація і відзнятий матеріал будуть розповсюджені в країнах, у яких  благодійники провадять свою діяльність.  Це дасть можливість  зібрати  кошти  саме на  допомогу  і підтримку українців.

Під час спілкування з міським  головою, представниця ГО “ Людина в біді” повідомила, що уже наступного тижня у Червоноград повинна надійти запланована допомога – речі, які  місто замовляло для покращення  побутових  умов внутрішньо  переміщеним особам,  котрі перебувають у  комунальних закладах Червонограда.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.