SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Через 10 днів в Червонограді запрацює станція знезалізнення води

14 вересня заступник міського голови Микола Мисак та начальник відділу капітального будівництва Червоноградської міської ради Петро Павлюк оглянули хід пусконалагоджувальних робіт на станції знезалізнення Бендюзького водозабору.

Як повідомив представник генерального підрядника, компанії «Діфрано юніон» Олексій Бець, монтажні роботи на станції уже завершено – відбувається підготовче промивання фільтрів. Наразі, випробовування обладнання відбувається в ручному режимі, а вже наступного тижня, з 20 вересня, коли на об’єкт приїдуть фахівці з програмного забезпечення, станція запрацює автоматизовано.

Після проведення усіх підготовчих робіт та налаштувань, орієнтовно через 10 днів, станцію знезалізнення можна вводити в експлуатацію, запевняє Олексій Бець.

Додамо, роботи, які Червоноградводоканал проводить з заміни магістрального водопроводу від Бендюзького водозабору до Червонограда, вже на завершальному етапі. Коли відбудеться переключення з старого водопроводу на новий, та як покращиться якість води в домівках червоноградців журналістам телеканалу БУЖНЕТ розповів директор КП “Червоноградводоканал”, Володимир Солдат:

“Була передбачена заміна водопроводу діаметром 355 мм загальною протяжністю 2 км 700 м. На даний момент прокладено 2 км і 100 метрів. Ми фактично підійшли до дамби, до р.Західний Буг. Залишилось ще їх пройти, щоб завершити роботи до старої водонапірної башти. Роботи ведуться впродовж двох місяців і для їх закінчення потрібно ще три тижні. Після цього відбудеться переключення зі старого водопроводу на новий. Мешканці міста певною мірою відчують це переключення, воно відбуватиметься впродовж двох днів. Про можливе погіршення якості води в цей час, ми ще повідомимо додатково через ЗМІ. Тож, завдяки повній заміні водопроводу Бундюзького водозабору, станції знезалізення, якість води у кранах мешканців Червонограда покращиться.”

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.