SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
А хто-хто у складі комісій на майбутніх виборах? –  ЦВК затвердила списки

У тервиборчкомах Львівщини працюватиме 846 осіб. У кожній комісії шляхом жеребкування визначено голову, заступника голови і секретаря, також є 15 рядових членів. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

За словами посадовиці, у межах Львівщини утворено та сформовано склад Львівської обласної ТВК, 7 районних ТВК – Дрогобицької, Золочівської, Львівської, Самбірської, Стрийської, Червоноградської і Яворівської, а також 39 міських ТВК – Белзької, Бібрської, Бориславської, Бродівської, Буської, Великомостівської, Глинянської, Городоцької, Добромильської, Дрогобицької, Жидачівської, Жовківської, Золочівської, Кам’янка-Бузької, Комарнівської, Львівської, Миколаївської, Моршинської, Мостиської, Новокалинівської, Новороздільської, Новояворівської, Перемишлянської, Пустомитівської, Рава-Руської, Радехівської, Рудківської, Самбірської, Сколівської, Сокальської, Старосамбірської, Стрийської, Судововишнянської, Трускавецької, Турківської, Хирівської, Ходорівської, Червоноградської і Яворівської.

Додаємо персональний склад Червоноградської районної територіальної виборчої комісії, Червоноградської, Сокальської, Белзької, Великомостівської, Радехівської міських територіальних виборчих комісій Червоноградського району Львівської області.

Додаток 245
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Червоноградська районна територіальна виборча комісія
Львівської області

          Голова комісії – Білань Ірина Богданівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Шевчук-Мигасюк Яна Іванівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Щур Любов Андріївна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Іванечко Юлія Миколаївна, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Калитовська Ірина Павлівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кічула Василь Володимирович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Коваль Марія Михайлівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Колос Віталій Григорович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Блок Геннадія Чекіти “За справедливість” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Крилова Олена Вікторівна, 1964 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лесняк Наталія Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Леськів Олег Ярославович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лінинський Тарас Володимирович, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Пістун Христина Михайлівна, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сизонова Ольга Василівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Смолинець Василь Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Фартушок Ганна Володимирівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шклянка Богдан Петрович, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Щур Ярослав Іванович, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Додаток 284
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Червоноградська міська територіальна виборча комісія
Червоноградського району Львівської області
 
          Голова комісії – Денисюк Олег Адольфович, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Заступник голови комісії – Щурко Марта Михайлівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Секретар комісії – Хілюк Ольга Лук’янівна, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
Члени комісії:  
          Безпалько Анастасія Андріївна, 2002 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Геник Валентина Ярославівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Гулядик Іван Ілліч, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Денека Ігор Миколайович, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Добрянський Володимир Степанович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Драбич Андрій Іванович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Дячишин Галина Михайлівна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії “Громадянська позиція” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Запісоцька Софія Ярославівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Козар Арсен Олегович, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Коломієць Арсен Андрійович, 2002 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Острик Сергій Олексійович, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Попушой Олена Олександрівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нові обличчя” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Смик Оксана Романівна, 1979 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Фартушок Ігор Дем’янович, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Цинівська Ірина Михайлівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  

Додаток 276
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Сокальська міська територіальна виборча комісія
Червоноградського району Львівської області
 
          Голова комісії – Сеньків Алла Олександрівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Заступник голови комісії – Мединська Стефанія Іванівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Секретар комісії – Горбань Світлана Іванівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
Члени комісії:  
          Доскоч Світлана Миколаївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Євуш Оксана Володимирівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Заяць Ольга Михайлівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Криштоф Наталія Богданівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Кулинич Ярослав Володимирович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Духовна Україна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Лакіш Руслана Петрівна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Мисько Віталій Іванович, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Назарова Олена Олександрівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Олійник Наталія Богданівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Петрівський Павло Степанович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Пивоварчук Микола Йосифович, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Снітко Ольга Степанівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Соловій Ольга Володимирівна, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Цюзик Леся Данилівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Шутовська Уляна Михайлівна, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА ОДЕЩИНУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).  

Додаток 247
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Белзька міська територіальна виборча комісія
Червоноградського району Львівської області
 
          Голова комісії – Щерба Леся Ігорівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Заступник голови комісії – Ленківська Вікторія Василівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Секретар комісії – Ковальчук Юрій Ярославович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
Члени комісії:  
          Баран Дмитро Ігорович, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Бродюк Леся Михайлівна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Дуда Алла Романівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Камінська Тетяна Вікторівна, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Коваль Леся Євгенівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії “Громадянська позиція” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Ковтун Галина Миколаївна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Матвіяс Оксана Володимирівна, 1988 року народження – від місцевої організації “Української партії” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Мельоха Ірина Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Монашко Віктор Васильович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВАРТА (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС РЕГІОНАЛЬНИХ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ АКТИВІСТІВ)” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Нагай Андрій Дмитрович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Нагай Наталія Володимирівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Пагула Галина Семенівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Руда Мирослава Євгенівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Сила і Честь” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Сеньків Людмила Заньківна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Шелемей Іванна Анатоліївна, 1979 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).  

Додаток 252
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Великомостівська міська територіальна виборча комісія
Червоноградського району Львівської області
 
          Голова комісії – Гладкий Олег Ігорович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Заступник голови комісії – Кузьма Оксана Миколаївна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Секретар комісії – Микитюк Володимир Романович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
Члени комісії:  
          Баран Богдан Володимирович, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Білецький Юрій Іванович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Більо Олег Степанович, 1999 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Грицик Богдан Михайлович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Ємелін Юрій Андрійович, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Зварич Леся Ярославівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Сила і Честь” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Ковальовська Оксана Олексіївна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Крук Ірина Дмитрівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Кудрик Лілія Віталіївна, 1997 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Лірко Наталія Константинівна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Макар Мар’яна Юріївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Микитюк Тетяна Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Пенцак Христина Степанівна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Русин Юлія Ярославівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Сидорко Вікторія Володимирівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  

Додаток 272
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Радехівська міська територіальна виборча комісія
Червоноградського району Львівської області
 
          Голова комісії – Березюк Марія Григорівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Заступник голови комісії – Павелко Оксана Ігорівна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
          Секретар комісії – Кончук Наталія Михайлівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).  
Члени комісії:  
          Балабан Руслан Васильович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Войнаровська Квітослава Зіновіївна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Герасименко Ольга Іванівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Єрмілова Світлана Миколаївна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Зузак Галина Андріївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Лесюк Юрій Володимирович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВАРТА (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС РЕГІОНАЛЬНИХ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ АКТИВІСТІВ)” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Микитина Наталія Михайлівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Мисик Галина Ігорівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Мураль Михайло Іванович, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Парубоча Мирослава Михайлівна, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Прокопчак Оксана Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Духовна Україна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Старицький Степан Орестович, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Твердохліб Оксана Омелянівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Ференс Ольга Петрівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);  
          Яблонський Віктор Станіславович, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).  

Додамо, у складі комісій політичні партії ще можуть провести окремі зміни.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.