SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
79-річний Василь Герус з Червоноградщини став чемпіоном із скандинавської ходи на 4 км

19 вересня у Києві відбулись легкоатлетичні змагання «Третій кубок Гетьмана», які організував Клуб скандинавської ходи «Економіст». У цьому заході брали участь спортсмени з багатьох областей України, які отримали нагороди і призи від спонсорів.

В Інституті глобальної політики і права, зокрема директор Олег Березюк, також вирішили відзначити найбільш активних і зробити подарунки нашим ветеранам спорту. Микола Хотенко подарував найстаршому учаснику цих змагань Василю Герусу із м.Червоноград, що на Львівщині кросівки відомої фірми “Saucony”. Пан Василь 19 вересня став чемпіоном із скандинавської ходи на 4 км у своїй віковій групі.

Крім того, Василь Герус сам у свої 79 років веде активний спосіб життя, він ще й веде пропаганду серед інших громадян і уже розпочав створення спортивного клубу скандинавської ходи на Червоноградщині.

Як зазначили в Інституті глобальної політики і права, заняття фізичною культурою і спортом допомагає людям зберегти здоров’я і продовжити активний і продуктивний період їх життєдіятьності, а тому вони і надалі будуть підтримувати усіх, хто пропагує і організовує спортивні заходи, та будуть допомагати їм втілювати в життя їх найбільш креативні плани і самі амбітні мрії.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.