SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Наталію Хайсанову нагороджено відзнакою

У четвер, 27 серпня, перед початком засідання сесії, грамотою міської ради з нагоди 65-річного ювілею відзначили депутатку та голову громадської організації неповносправної молоді «Ніка» Наталію Хайсанову.

Наталія Петрівна не лише активна громадська діячка та очільниця “Ніки”, а й незмінний організатор й натхненниця фестивалю театральних зустрічей  «Червоноград скликає друзів», на якому свої вокальні, танцювальні й акторські таланти мають нагоду продемонструвати діти й молодь з особливими потребами.

До слова, навіть в умовах карантину, учасники громадської організації неповносправної молоді «Ніка» брали участь в міжнародних онлайн-конкурсах і займали призові місця. А нещодавно повернулись з Одеського фестивалю “Надія є”, де презентували свої хореграфічно-театральні композиції.

Завдяки зусиллям Наталії Петрівни молоді люди з особливими потребами провадять активне життя – займаються творчістю, подорожують, беруть участь у різноманітних конурсах та фестивалях, а що найважливіше – реалізовують власні таланти й відчувають себе рівноправними членами соціуму. Детальніше про діяльність та творчі плани «Ніки» та Наталії Хайсанової вже згодом на сайті.  

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.