SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
6 квітня продовжили експрес-тестування на коронавірус на Радехівщині

6 квітня, мобільна бригада медиків КНП «Лопатинська РЛ» продовжила експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону в с.Стремільче, с.Сморжів та с.Завидче. Результати у всіх 27 протестованих осіб «негативні».

Є приємні новини щодо результатів ПЛР-тестування двох мешканців Радехівщини, а саме мешканки смт.Лопатин (експрес-тест від 02.04.2020 був «позитивний») та мешканця с.Сморжів (перебуває на лікуванні в КНП ЛОР «ЛОК лікувально-діагностичний кардіологічний центр», через важкий стан зроблено ПЛР-тест 01.04.2020). Результати в обох випадках «негативні» (COVID 19 не виявлено).

Перший випадок доводить, що експрес-тестування ефективне виключно для патронажу сімей громадян України, які повернулися із-за кордону (та інших осіб з числа груп ризику), а їх результати не є причиною завершення терміну самоізоляції. «Позитивні» результати експрес-тестування є підставою для проведення тесту полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР), який і засвідчує в особи наявність/відсутність коронавірусної інфекції.

Джерело – Радехівська районна державна адміністрація

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.