SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
23 травня о 14:00 в Червонограді відбудеться урочисте віче з нагоди святкування Дня героїв

У неділю, 23 травня, о 14:00, відбудеться урочисте віче з нагоди святкування Дня героїв. Про це повідомили у Червоноградській міській раді.

“Запрошуємо усіх до вшанування подвигу тих Героїв, які виборювали і тих, які й досі відстоюють цілісність та незалежність нашої держави”.

З Вікіпедії:

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русікозаків Гетьманської Добигайдамаківопришківсічових стрільців, вояків Армії УНРОУНУПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

В сучасному вигляді відзначається 23 травня, але святкові та пам’ятні заходи проходять весь тиждень, на який припадає свято. Для зручності та якомога більшої участі, масові заходи, почасти, відбуваються в п’ятницю, суботу та неділю, що настає після свята. Львівська обласна рада прийняла рішення про святкування в четверту неділю травня.”

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.