SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року – одна з найбільш трагічних дат в історії України. Саме у цей день розпочалася німецько-радянська війна – частина Другої світової війни, в якій український народ зазнав найбільших втрат.

З перших днів війни територія сучасної України стала ареною кривавих битв на східному фронті. Разом з мільйонними жертвами різних народів і держав, у тій страшній воєнній трагедії український народ зазнав найбільших втрат – людських, економічних, культурних. Війна залишила після себе катастрофічні наслідки, розгромлені міста, покалічені долі, обірвала життя мільйонів людей. Ця небувала в історії за своїми масштабами війна забрала життя кожного п’ятого українця.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, ми згадуємо усіх полеглих, загиблих, замучених у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь, сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав обов’язок перед країною та виборював мир для українського народу. Сьогодні нам котре доводиться переосмислювати справжню цінність миру та людського життя і відстоювати територіальну цілісність і незалежність української держави.

Тож у цей історичний день – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, згадуючи про ті страшні події, які довелося пережити нашому народові, ми повинні пам’ятати, що перемоги не було б без високого патріотизму, без віри людей у себе, у свою державу. Ми повинні вкотре усвідомити, що таке мир, порозуміння і примирення та зберегти пам’ять про трагічні сторінки нашої історії як пересторогу на майбутнє, аби наші нащадки жили у вільній та незалежній державі.

Нехай єднає усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє.

Слава українському народові! Слава Україні!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.