SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
18-річна Аліна Лістунова з Червонограда стала чемпіонкою України з легкої атлетики серед юніорів

22 січня у Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Червоноградська легкоатлетка Аліна Лістунова посіла перше місце у чемпіонаті.

Загалом Львівщину на змаганнях за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА представили 11 спортсменів.

Червоноградську команду – учні ДЮСШ №1 Аліна Лістунова та Роман Галабурда (тренер – Оксана Хомяк).

Легкоатлетам Львівської області вдалось вибороти 4 медалі, дві з яких – золоті. Титул чемпіонки України виборола 18-річна Аліна Лістунова з Червонограда, учениця Спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву «Веслярик» у стрибку в довжину з результатом 5м 91см.

Також Чемпіонкою України на дистанції 1500 м з результатом 4.29,91 стала спортсменка Дитячо-юнацької спортивної школи ім. О. Дем’янюка Уляна Рачинська.

У лютому дівчата представлять Україну на міжнародних змаганнях у Сербії.