SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Неповнолітній хлопець з Сокальського району вербував жінок, щоб відправити їх працювати повіями у Чехію.

Личаківський районний суд призначив умовний термін 17-річному мешканцю Сокальського району, якого звинувачували в вербуванні жінок для надання сексуальних послуг, пише Захід.нет. Під час досудового розслідування хлопець уклав угоду з прокурором, у якій визнав, що планував відправити жінок у скрутному фінансовому становищі у сексуальне рабство в Чехію.

Як йдеться у матеріалах цієї справи, неповнолітній студент Угнівського аграрно-будівельного ліцею вербував жінок для надання сексуальних послуг заможним чоловікам у Чехії. Діяв він ще з кількома людьми, однак слідство ще не встановило їх.

Усі жінки, з якими домовлявся студент, були з бідних родин, потребували гроші на лікування родичів чи утримання дітей. Хлопець пропонував заробіток від 1500 євро за добу і так переконував жінок поїхати у Чехію.

Зокрема, у березні 2019 року хлопець познайомився з львів’янкою, яка погодилась поїхати за кордон, але боялася переїжджати одна. Тому студент-сутенер запропонував їй підшукати ще кількох жінок. Зрештою юнаку вдалося переконати ще трьох її знайомих поїхати в Чехію працювати повіями. Студент пообіцяв жінкам, що повністю забезпечить їм доїзд в Чехію, а також буде платити за їх проживання, харчування та інші потреби.

У вироку суду не вказується, за яких обставин поліція затримала неповнолітнього сутенера. Однак відправити жінок за кордон він не встиг.

У судовому вироку також зазначається, що сутенер уклав угоду з прокурором про визнання своєї винуватості за ч.2 ст. 149 ККУ (торгівля людьми).

Суддя Личаківського районного суду Володимир Леньо затвердив цю угоду і призначив студенту-сутенеру 2 роки іспитового терміну. Протягом цього періоду хлопець буде на волі, однак повинен періодично з’являтися в органі пробації та попереджати про зміну місця проживання.
Джерело: zaxid.net.


Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.