SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
13 жовтня в Червонограді буде зустріч з письменником Остапом Дроздовим

Яка вона ідентичність? Бандерівська, галичанська, українська, селянська, рускоговоряща чи православна? А може какаяразніца? Як все ж дійти до себе і не згубити любов до країни, в якій народився? На ці та багато інших питань, які заховані між сторінками романів “№1” та “№2” шукатимемо відповідей з письменником та журналістом Остапом Дроздовим під час вечірньої зустрічі у Червонограді 13 жовтня.

Літ/ UA запрошує червоноградців та гостей міста на “Вечір з письменником” та скористатись можливістю поспілкуватись з автором та придбати книги з автографом.

Початок заходу: 18:00 День: 13 жовтня. Організатор: Громадська ініціатива Літ/UA. Місце зустрічі – Arlette Cafe в ТРЦ Кристинопіль. Модерує: Ірена Яніцька. ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Про книги:

Роман Остапа Дроздова «№1» — це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю — відстояти свою ідентичність.Це родинна сага з драматичними поворотами долі та одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном, який викливає одночасно і плач, і сміх – це саме життя.

Роман Остапа Дроздова «№ 2» — починаючи ХХ століттям до дня завтрашнього книга веде читача від рідного Львова й голодоморного Приазов’я до діаспорного Неаполя і далекої Австралії. Найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що б не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.